Motokross
Latvijas čempionāts

Latvijā organizētās motokrosa sacensības pēdējo gadu laikā ir novērtējuši sportisti ne tikai Latvijā un tuvākajās kaimiņvalstīs, bet arī Eiropā un pasaulē, jo Latvijā norisinās gan Eiropas čempionāts, gan pasaules čempionāta sacensības dažādās disciplīnās.

Iepriekšējos gadus Latvijas čempionāta seriāls pulcējis tuvu 300 motokrosa dalībnieku 2 dienu garumā dažādās klasēs, sākot ar bērniem un līdz pat veterāniem. Latvijas čempionātu iecienījuši arī tuvāko kaimiņvalstu sportisti – igauņi, lietuvieši, somi, krievi un baltkrievi. Arī šogad sacensību organizatori ir padomājuši par pievilcīgu balvu fondu izveidi, kur papildus prestižajiem Latvijas čempionāta uzvarētāja tituliem būs iespēja izcīnīt vērā ņemamas naudas balvas kā atsevišķos posmos, tā par gada kopvērtējuma sasniegumiem.

Šogad ir ieviestas kardinālas izmaiņas, kur Latvijas čempionāts motokrosā solo klasēmnorisinās kompaktās vienas dienas sacensībās 5 posmu garumā, no kuriem viens posms notiek Igaunijā, kur sportistu veikums tiek skaitīts abu valstu čempionātu ieskaitē, un arī Latvijā notiek Superfināls Dobelē, kur arī sportistu veikums tiek skaitīts abu valstu čempionātu ieskaitē, tādā veidā dodot iespēju sportistiem cīnīties par abu čempionātu tituliem.

Kāpēc arī Tev ir jābūt klāt?

Sacīkstes solās būt neaizmirstamas – sīvas cīņas, milzīga konkurence, klasiskās solo motociklu klases, mežonīgas trases un labākie braucēji – īsts meistarklases paraugs!

Vienuviet un dažu stundu laikā varēsi redzēt vairāk nekā 150 talantīgākos pašmāju un ārzemju braucējus, kuri rādīs augstākā līmeņa sacīkstes un galvu reibinošus priekšnesumus.

Taču pats galvenais – laba atmosfēra, perfekts laiks, teicams šovs un ideāla kompānija visas dienas garumā ir garantēta!

Mēs tiekam novērtēti:

Braucēji ik gadu rādījuši lielisku sniegumu un skatītāji vienmēr devušies prom apmierināti!

Gan ārzemju sportisti, gan atbalstītāji izteikušies, ka motokross pasniegts augstākajā līmenī – organizatori sacensības organizējuši perfekti!

Vienmēr bijušas sarūpētas gana daudz pārsteiguma un motivācijas balvas!

Interesi izrāda visi Latvijas mediji – tv, radio, laikraksti un interneta ziņu portāli.

Pats galvenais – ik gadu piedalās neskaitāmi jauni un talantīgi ārzemju sportisti, kuri pierāda, ka Latvijā rīkotās motokrosa sacīkstes novērtē visā pasaulē!stu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .